اخبار

بررسی بروزرسانی های مارکت

شهرستان قمصر کاشان

شهرستان قمصر کاشان

شهرستان قمصر کاشان

شهرستان قمصر کاشان

در 25 کیلومتری جنوب کاشان و در ۴۰ کیلومتری شمال غربی نطنز واقع شده است قمصر از نظر حدود جغرافیایی در محدوده سیاسی و اداری استان اصفهان بوده و به لحاظ تقسیمات استانی زیر مجموعه شهرستان کاشان است.

جمعیت آن حدود 40 هزار نفر است که در میان دره ای بسیار سرسبز که طول تقریبی آن 9 و عرض آن 4 کیلومتر و دارای درختان متنوع و درختچه های گل محمدی می‌ باشد واقع شده است.

نام قدیم این ناحیه قم سر بوده و از این منطقه جاده ابریشم عبور می ‌کرده است و از دیر باز راهی برای رسیدن به سیلک بوده است قمصر یکی از قطب های تولید عرقیات گیاهی و گلاب در ایران است؛ که گلاب آن حتی در کشور های خارجی نیز شناخته شده بوده و دارای شهرت جهانی می باشد.

این دره ناحیه ‌ای کاملا سرسبز مشتمل بر درختان میوه‌ با تنوع و درختچه‌ های گل محمدی می ‌باشد. قمصر را پایتخت گل و گلاب گیری می نامند و همه ساله در فصل بهار خصوصا اردیبهشت ماه می توانید شاهد جشنواره های باشکوه گلاب گیری در این شهر باشید شهرداری نیز امکانات خوبی برای مسافرین مهیا می نماید.

شهرستان قمصر کاشان

شهرستان قمصر کاشان

جهت سفر به کاشان و گردش در روستای قمصر کاشان و دیدن زیبایی های روستای قمصر به فکر محل اقامت در قمصر یا محل اقامت در کاشان باشید.

فاصله کاشان تا قمصر حدود 25 کیلومتر میباشد که از نظر زمانی 20 دقیقه است.

پیشنهاد ما این است که به دلیل مرکزیت بودن کاشان محل اسکان در کاشان رزرو نمایید و برای تفریح به اطراف کاشان از جمله قمصر بروید.

خانه مسافر کاشان(کاشان اسکان)

خانه مسافر کاشان(کاشان اسکان)

کاشان اسکان با رزرو ویلا در قمصر،رزرو سوییت در قمصر،اجاره منزل مبله در قمصر،رزرو هتل در قمصر،رزرو آپارتمان مبله در قمصر،سوئیت شیک در قمصر…..سفری خاطره انگیز برایتان رقم میزند.با ما باشید همیشه؛

 

کاشان اسکان یک انتخاب ناب

۰۹۳۹۶۱۹۶۵۰۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *