اخبار

بررسی بروزرسانی های مارکت

تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

❌تردد بین استانی از ۱۱ خرداد تا ۱۷ خرداد ممنوع است.

🔹در جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد با توجه به تعطیلات پیش رو در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد، به منظور کنترل بیشتر بیماری، از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۱۱ خرداد تا ساعت ۱۲ ظهر دوشنبه ۱۷ خرداد تردد بین استانی ممنوع شود.

به گزارش ایرنا، سردار سید کمال هادیانفر روز دوشنبه در حاشیه پنجمین رزمایش ارتقای توان عملیاتی و تحرکات خودرویی پلیس راهور ناجا در جمع خبرنگاران افزود: در زمینه وضعیت سفرها در تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه تاکنون تصمیمی اتخاذ نشده است اما با توجه به این که این تعطیلات در روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه قرار گرفته و معمولا پنج شنبه نیز به آن متصل است در این زمینه باید وزارت بهداشت بررسی های لازم را انجام داده و با توجه به چگونگی شیوع و شرایط شهرها نظر خود را اعلام کند.

وی تصریح کرد: البته ما در این زمینه تابع مصوبات ابلاغی بوده و مجری هستیم تاکنون نیز در این زمینه چیزی به ما اعلام نشده است ولی به نظر می رسد در جلسات آینده درباره آن تصمیم گیری شود.

هادیانفرگفت: شهرهای قرمز کاهش یافته اما همچنان محدودیت سفر در شهرهای قرمز و نارنجی وجود دارد. البته محدودیتی نیز در مورد تمام شهرها بود که مربوط به تعطیلات عید فطر می شد که دیگر این محدودیت اجرا نمی شود بنابراین در حال حاضر محدودیتی برای سفر به شهرهای دارای وضعیت زرد وجود ندارد.

به گفته وی منع تردد شبانه در تمام شهرها از ساعت ۲۲ تا سه بامداد همچنان اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *